Laminátové podlahy

Mezi módní a často užívané podlahové krytiny patří laminátové podlahy, k jejichž nesporným výhodám patří snadná údržba a dobrá odolnost proti povrchovému poškození. Jsou vyráběny v široké škále dekorů dřeva a barevných odstínů. Jejich cena je oproti celodřevěným podlahám nižší. Parkety a podlahy ze dřeva ovšem nepřestávají přitahovat zájem spotřebitelů díky kráse přírodního materiálu, kterou mnoho lidí vnímá jako nenahraditelnou. Na trhu je dostupný rozsáhlý výběr v obou těchto základních kategoriích.

Laminátové plovoucí podlahy Quick-Step

Quick-Step má tu pravou podlahu pro každý interiér. Prkna a dlaždice. Široká a malá prkna. Moderní a tradiční. Quick-Step se hodí do každé místnosti a pro každého.

Laminátové plovoucí podlahy Egger

Produkty Egger jsou stylové a odpovídají současným trendům. Díky velmi slušnému poměru cena/výkon se společnost Egger řadí k nejatraktivnějším výrobcům laminátových podlah. Paleta našich výrobků umožňuje splnit požadavky zákazníků v nejrůznějších životních situacích. Mnohotvárnosti života odpovídá také rozmanitost našich kolekcí.