Hlavní důvody pro pořízení dřevěné podlahy

Cena dřevěných podlah neklesá. Skutečné dřevěné podlahy jsou výborné pro hodnotu domu a mají stejnou životnost jako dům. Za dobu, po níž je nutná oprava dřevěné podlahy, se koberec mění třikrát až šestkrát. Dřevěné podlahy vás dlouhodobě přijdou levněji a zvyšují hodnotu vašeho domu.

Dřevo je přírodní produkt v různých barvách a s různorodou kresbou. Dřevěné podlahy přinášejí jedinečnou přírodní krásu, teplo a vzhled, díky nimž se váš nový nebo stávající dům stane pro vaši rodinu opravdovým domovem. Kdo by nežasl nad krásou ušlechtilé dřevěné podlahy? Dnešní dřevěné podlahy jsou rozmanitější, než kdykoliv předtím… dřevěné podlahy vyhoví každému vkusu.

Dřevo se nejlépe udržuje a jeho čistění vyžaduje méně chemických prostředků. Kdykoliv slyším někoho říkat, „Podle mě se dlažba nebo koberec lépe čistí“, zmíním se o čistících prostředcích pro mou dřevěnou podlahu. Jen s mopem a někdy neaerosolovým sprejem dokážu svou dřevěnou podlahu vyčistit za polovinu času, než který by mi zabralo čistění jiných podlahových krytin vysavačem, kartáčem nebo saponátem. U dřevěných podlah se ve vláknech nezachycuje prach, a neplesnivějí v záhybech. Na rozdíl od čistění koberce nebo dlažby, čistění dřevěné podlahy vyžaduje méně chemikálií.

Dřevěné podlahy Kährs

Volba dřevěné podlahy je výrazem odpovědnosti vůči životnímu prostředí. Výběr jedné z podlah Kährs znamená udělat moudré zelené rozhodnutí. Kährs patří k nejstarším výrobcům dřevěných podlah na světě. Je také jedním z těch inovujících. Naše vynálezy radikálně změnily globální výrobu dřevěných podlah.

Sportovní podlaha Kährs Activity Floor

Kvalita podlahy ovlivňuje nejen estetický vjem, jakým na nás interiér působí, ale má vliv i na naše pohodlí. V případě podlah určených pro sportovní účely na ně klademe ještě větší nároky než v obytných interiérech či veřejných budovách. Firma Kährs přichází s řešením pod názvem Kährs Activity Floor, podlahou pro sportovce.